ترفند 114 : Selection Techniques Full

در این ترفند به کاربردهای کلید میانبر Tab و سیمکشی خودکار در محیط PCB اشاره شده است. کلید Tab بیشتر برای انتخاب لایه ها و Pad های مختلف و همچنین رفتن به محیط تنظیمات مورد استفاده قرار می گیرد. در آموزش نیز به مرتب کردن و سیمکشی اتوماتیک خطوط اشاره شده است. [video width="944" height="584" mp4="https://3dfootprint.ir/wp-content/uploads/2019/05/Selection-Techniques-Full.mp4"][/video]
ادامه مطلب

ترفند 113 : Selection Techniques Routed

در این ترفند به کاربردهای کلید میانبر Tab در محیط PCB اشاره شده است. کلید Tab بیشتر برای انتخاب لایه ها و Pad های مختلف و همچنین رفتن به محیط تنظیمات مورد استفاده قرار می گیرد. در انتهای آموزش نیز به مرتب کردن اتوماتیک خطوط اشاره شده است. [video width="944" height="584" mp4="https://3dfootprint.ir/wp-content/uploads/2019/05/Selection-Techniques-Routed.mp4"][/video]  
ادامه مطلب

ترفند 112 : PCB Lasso Select

در این ترفند با نحوه انتخاب چند قطعه یا Pad آشنا می شوید. برای این منظور ابتدا باید کلید S از صفحه کلید را زده و سپس گزینه Lasso Select را انتخاب کنید. همچنین می توانید از کلید میانبر S + E استفاده کنید.

PCB Lasso Select

ادامه مطلب

ترفند 110 : Route Guide

در این ترفند با نحوه سیمکشی به صورت اتوماتیک آشنا می شوید. برای شروع ابتدا باید از قسمت Panels گزینه PCB ActiveRoute را فعال کنید سپس مطابق گیف مراحل را ادامه دهید.

Route Guide

ادامه مطلب

ترفند 111 : Loop Removal

در این ترفند به راحتی می توان مسیرهای سیمکشی شده را اصلاح کرد و زمانی که یک مسیر را اصلاح می کنید اگر مسیر جدید با مسیر قبلی تشکیل حلقه دهند، مسیر اولی حذف خواهد شد و مسیر اصلاح شده جایگزین آن می شود.

Loop Removal

ادامه مطلب

ترفند 109 : Interactive Routing

در این ترفند با نحوه سیمکشی در محیط PCB آشنا می شوید. در این گیف به نکات جالبی اشاره شده است که سیمکشی را برای شما راحت تر می کند.

Interactive Routing

ادامه مطلب