آیا می‌دانستید پایگاه شماتیک و فوت‌پرینت ایران (3DFootPrint) دارای سیستم همکاری در فروش (AffiliateMarketing) است؟

فروشنده شوید؟!
شما می تویند در هر زمینه ای که مرتبط با طراحی مدارچاچی باشد، محصولات دانلودی خود را مثل : شماتیک و فوت‌پرینت قطعه، فایلهای آموزش و… بسازید و بعد در 3DFootPrint.ir اونها رو به فروش برسونید.

چجوری؟

به سادگی یک چشم بهم زدن!
فقط کافیه توی سایت عضو بشوید، سپس با ادمین سایت تماس بگیرید و درخواست پنل فروشندگی بدید، در نهایت اطلاعات طراحی خودتون رو به معرض فروش بزارید و به سادگی کسب درآمد کنید.

352

توجه داشته باشید که پنل فروشندگی با پنل کاربری سایت متفاوت هست و امکانات بسیار زیادی برای فروشندگان در این پنل موجود است ، و مراحل کاملا به صورت خودکار می باشد؛امکاناتی همچون : ثبت محصول ، درج قیمت ، ساخت کد تخفیف ، نمایش میزان فروش ، نمایش در آمد ، برداشت درآمد به دست آمده و…

محصولی با کیفیت تولید کنید، یک بار آن را آپلود کنید و یک عمر از فروش محصول خود کسب درآمد کنید. این مدل تجاری ساده راهی است که 3DFootPrint برای کسب درآمد در اختیار طراحان ایرانی قرار می‌دهد.
یک نکته کلیدی در افزایش فروش: اگر می خواهید محصولتان به مرور زمان نیز فروش تساعدی را به خود اختصاص دهد؛ تطابق با دیتاشیت، دقت اندازه گیری و رعایت استاندارد را در طراحی لحاظ کنید همچنین راهنما و توضیحات کامل و دقیقی را در توضیحات محصول آماده کنید، از خریداران به خوبی پشتیبانی کنید و در سریع ترین زمان ممکن نظرات را پاسخ دهید و مشکلات احتمالی را حل کرده و نسخه های به روزرسانی شده را در اختیار ایشان قرار دهید.

قوانین فروش محصول در 3DFootPrint

ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب پایگاه شماتیک و فوت‌پرینت ایران برای فروش محصولات خود، توجه شما را به مجموعه قوانین فروشندگان جلب می نماییم:

فروشنده متعهد می گردد کلیه قوانین زیر را برای فروش محصولات خود در 3DFootPrint بپذیرد و امضای این قرارداد به معنای پذیرش کامل قوانین توسط فروشنده بوده و در صورت انجام هرگونه فعالیت خلاف قوانین مندرج، 3DFootPrint می تواند از فرد مربوطه شکایت و نسبت به ایجاد خسارات مادی و معنوی وارده درخواست جبران نماید.

 1. در 3DFootPrint محصولاتی تایید می شوند که یا خود شخص سازنده محصول باشد یا اگر محصول از جای نظیر سایتها خارجی دانلود شده است، پارامترهای طراحی آن بررسی و از صحت اندازه و استاندارد برخوردار باشد.
 2. با ارسال درخواست تبدیل عضویت به فروشنده، فروشندگان مواد توافقنامه و ضوابط 3DFootPrint را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از فروشنده وجود ندارد.
 3. فروشنده جهت انتشار محصول مکلف به رعایت اصول،قوانین و استاندارد های دپارتمان طراحی پایگاه شماتیک و فوت‌پرینت ایران می باشد.
 4. به ازای هر فروش محصول ۸۰٪ مبلغ فروش به فروشنده تعلق می‌گیرد و ۲۰٪ باقیمانده به عنوان سهم مشارکت به 3DFootPrint تعلق می‌گیرد.
 5. حداقل مبلغ تسویه حساب با فروشندگان ۱۵۰٫۰۰۰ تومان و مضربی از ۵۰٫۰۰۰ تومان است.
 6. تسویه حساب با فروشندگان هفته ای ۱ مرتبه در روز یکشنبه انجام می شود.
  • تبصره: درخواست های تسویه حساب می باید حداقل ۲ روز پیش از روز تسویه حساب ارسال شده باشند. در غیر این صورت تسویه حساب به اولین مرحله تسویه پس از گذشت این زمان موکول خواهد شد. همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل در انجام پرداخت ها (اعم از وجود مشکلات در واحد مالی یا مشکلات در سایت و ….) 3DFootPrintاین حق را دارد تا درخواست های برداشت تایید شده را با یک مرحله تاخیر اجرا نماید)
  • تبصره: واریز مبالغ ثبت شده در درخواست وجه فروشندگان صرفا به شماره شبای ثبت شده توسط فروشنده انجام می گیرد و فروشندگان فقط در شرایطی می توانند درخواست وجه خود را ثبت کنند که قرارداد امضا شده را به همراه مدارک مورد نیاز اعم از کپی پشت و روی کارت ملی فرد امضا کننده قرارداد، شماره تلفن ثابت و همراه، شماره حساب، شماره کارت و شماره شبای حساب به نام فرد امضاکننده قرارداد در اختیار 3DFootPrint قرار داده و هویت ایشان در 3DFootPrint به ثبت رسیده باشد.
  • تبصره: چنانچه در هر زمان 3DFootPrint نتواند ازروی اطلاعات دریافتی اعم از شماره تلفن ثابت و شماره تلفن همراه با فروشنده تماس بگیرد، مجاز است تایید هویت فروشنده را به وضعیت معلق درآورد که در این شرایط فروشنده قادر به ثبت درخواست وجه نبوده و در صورت نیاز می باید کلیه مراحل تایید هویت اعم از امضای قرارداد و ارسال مدارک را مجددا طی و یا رفع نقص نماید.
 7. مبلغ درخواستی فروشنده در تسویه حساب ها هیچ گونه سقفی ندارد و مطابق شرایط وضع شده فروشنده می تواند مبالغ بالای ۱۵۰٫۰۰۰ تومان را به صورت مضربی از ۵۰٫۰۰۰ تومان ثبت کند.
  • تبصره: ثبت دو یا چند درخواست وجه همزمان امکان پذیر نیست و تا پیش از واریز شدن هریک از درخواست های وجه فروشنده، امکان ثبت درخواست وجه مجدد وجود ندارد.
 8. فروشنده با پذیرش این توافق نامه به 3DFootPrint این اجازه را می دهد مطابق سیاست های بازاریابی، افزایش اعتماد خریداران و در نهایت افزایش فروش محصولات، محصولات فروشندگان را با تخفیف تا سقف ۲۵٪ در جشنواره‌ها و طرح‌های تخفیفی خود عرضه نماید.
  • تبصره: تخفیف ها به صورت کد تخفیف و یا سایر روش‌های تخفیفی روی قیمت اصلی محصول اعمال می گردد و محاسبه سهم 3DFootPrint و سهم فروشنده بر مبنای قیمت محصول پس از کسر مبلغ تخفیف انجام خواهد شد.
 9. مدت زمان لازم برای تایید محصولات شما به شرطی که کلیه اطلاعات و قوانین اعلامی برای درج محصول در 3DFootPrint را رعایت کرده باشید، در حدود ۷۲ ساعت کاری است. همچنین در صورت عدم تایید محصول نیز مدیران یا کارشناسان 3DFootPrint به صورت خاص این مورد را به شما اطلاع خواهند داد.
 10. سعی کنید در توضیحات محصول کاملا صادق باشید چون نسبت به نوشته های خودتان باید پاسخگو باشید و به خریداران پشتیبانی دهید.
  • تبصره: چنانچه قابلیتی را در توضیحات درج کرده باشید و این قابلیت در محصول شما وجود نداشته باشد یا توضیحات شما مغایر با امکانات موجود در محصول باشد و خریداران نسبت به این مساله اعتراضی داشته باشند 3DFootPrint حق دارد خرید را مسترد کند و ضمن کسر مبلغ واریز شده به موجودی فروشنده و بازگشت وجه خرید به خریدار، نسبت به کسر سهم مشارکت خود از حساب کاربری فروشنده اقدام کند و فروشنده نیز حق هرگونه اعتراض در این مورد را از خود سلب می نماید.
 11. کلیه فروشندگان موظفند حداکثر یک هفته بعد از دریافت مشکل احتمالی در داده های مرتبط با محصول خود، را برطرف نمایند و نسبت به آماده سازی بسته دانلودی به روزرسانی شده در 3DFootPrint اقدام کنند، در غیر اینصورت 3DFootPrint این حق را دارد تا بدون اطلاع رسانی به فروشنده، با توجه به پوشش خدمات توسط خود محصول را به پنل فروشندگی خود منتقل کند و یا محصول را از 3DFootPrint حذف یا آن را به حالت توقف فروش تغییر وضعیت دهد. همچنین فروشندگان در این شرایط به دلیل بی تفاوتی نسبت به پشتیبانی و به روزرسانی محصولات عرضه شده، حق هیچگونه اعتراضی نخواهند داشت.
  • تبصره: در صورتی که محصول ایرانی باشد به جهت رعایت حقوق طراح محصول، حق مالکیت محصول مربوطه صرفا در اختیار فروشنده اولیه بوده و در صورت بروز مورد فوق، صرفا محصول حذف یا به حالت توقف فروش تغییر وضعیت می دهد. در این شرایط فروشنده جدیدی جایگزین محصول نخواهد شد و اطلاعات محصول نیز در اختیار هیچ فردی قرار نخواهد گرفت.
  • تبصره: حق مالکیت محصولات غیر ایرانی/غیر بومی که از سایر مارکت های جهانی تهیه شده اند صرفا در اختیار اولین ارائه دهنده آن محصولات در ایران است و فروشندگانی که به هر نحو تغییراتی مثبت در محصول ایجاد کرده اند می توانند به شرط عدم تکراری بودن آن را در پنل فروشندگی خود ارائه دهند.
  • تبصره: مسئولیت فروش غیر مجاز محصولات ایرانی، کپی کردن از روی سایر محصولات ایرانی و پاسخگویی در برابر کلیه مجامع قانونی و حقوقی برعهده فروشنده محصول است و 3DFootPrint هیچ مسئولیتی در قبال خطاهای شما نخواهد داشت.
 12. قرار گرفتن محصول در قسمت محصولات ویژه بر اساس تعداد فروش، مقدار امتیاز (حداقل ۵ خرید موفق و ۵ امتیاز ۵ ستاره ) و ارائه مطلوب پشتیبانی به خریداران و بروزرسانی سریع و مطلوب محصولات است.
 13. فروشنده موظف است در عنوان محصول ارسالی حتما از نام انگلیسی و استاندارد نام گذاری IPC استفاده نماید.
 14. ایجاد پیش نمایش آنلاین 3D برای قطعات هم فروش را افزایش می دهد و هم حس اعتماد کاربران به طراحی شما را افزایش می دهد، این مورد ( ایجاد پیشنمایش سه بعدی) برای ضروری می‌باشد.
  • تبصره: کلیه تصاویر و محتوای مورد استفاده در پیش نمایش آنلاین می باید باتوجه به قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بوده باشد و در صورت عدم رعایت این موارد، مسئولیت هرگونه عواقب احتمالی برعهده فروشنده محصول است. همچنین در صورت مشاهده مغایرت محتوا با قوانین جمهوری اسلامی ایران، پیش نمایش حذف و فروش محصول تا رفع مشکل متوقف می گردد.
 15. در صورتیکه فروشنده به درستی محصول خود را پشتیبانی نکند (شامل پاسخگویی به نظرات تیکتها، به روزرسانی محصول، رفع مشکلاتی همچون پیش نمایش 3D یا فایل آپلودی و…) با تقاضای درخواست وجه وی موافقت نمی شود و در صورت تکرار عدم پشتیبانی، وجوه حاصل از فروش محصول از حساب فروشنده کسر می شود.
 16. پاسخگویی به خریداران فقط در سیستم جامع نظرات و پشتیبانی 3DFootPrint مجاز بوده و فروشندگان نمی توانند با استناد به پشتیبانی در سرویس های شخصی خود نظیر تلگرام و… ، تیکت های ارسالی در 3DFootPrint را بی پاسخ رها کنند. همچنین فروشندگان حق ندارند پاسخگویی به تیکت های دریافتی را منوط به ثبت مجدد درخواست در سیستم های پشتیبانی مستقل و خارج از 3DFootPrint نمایند و هرگونه انتقال خریداران به سایت هایی خارج از 3DFootPrint جهت دریافت خدمات پشتیبانی و برزورسانی نیز ممنوع است.
 17. هر گونه تبلیغ و یا لینک دادن به سایت های دیگر در بین توضیحات یک محصول و تیکت پشتیبانی موجب حذف آن محصول از 3DFootPrint شده و در صورت تکرار چنین مواردی فروشنده جریمه نقدی خواهد شد.
 18. اگر دو محصول غیرایرانی یکسان توسط دو فروشنده مختلف به صورت همزمان ارائه شود، اولویت با فروشنده ای خواهد بود که زمان انتشار کامل محصول آن زودتر باشد.
 19. تمامی فایل ها و امکانات لازم برای محصول باید در پکیج خریداری شده موجود باشد، و اگر فروشنده‌ برای دریافت فایل ها، کاربران را به صفحه ای دیگر (و شبکه های اجتماعی مانند کانال تلگرام) هدایت کند تخلف محسوب میشود.
 20. در صورتی که فروشنده قصد داشته باشد همکاری خود را با 3DFootPrintخاتمه دهد می باید کلیه قوانین و شرایط مربوط به خاتمه همکاری را رعایت کند و تسویه حساب نهایی با فروشنده تابع قوانین مربوطه خواهد بود.

قوانین و ضوابط مرتبط با خاتمه همکاری فروشنده با 3DFootPrint

 1. فروشندگان موظف به پشتیبانی از خریداران هستند و چنانچه در هر زمان تصمیم به قطع همکاری با 3DFootPrint را بگیرند یا قصد عدم ارائه هریک از محصولات در 3DFootPrint را داشته باشند می باید حداقل به مدت ۶ ماه از آخرین فروش هریک از محصولات، نسبت به ارائه خدمات پشتیبانی از طریق سیستم تیکت پشتیبانی 3DFootPrint اقدام نمایند و در حد مطلوب و مطابق با قوانین 3DFootPrint (پاسخگویی جهت رفع مشکل در حداکثر ۴۸ ساعت کاری پس از ثبت تیکت خریدار) از خریداران قبلی محصول پشتیبانی کنند. چنانچه این پشتیبانی صورت نگیرد و به شاسیتگی و مطابق با قوانین 3DFootPrint نباشد، حق شکایت از فروشنده برای 3DFootPrint محفوظ است و 3DFootPrint می تواند نسبت به بازپس گیری وجوه پرداختی به فروشنده از طریق مراجع قضایی اقدام کند.
  • تبصره: فروشندگان موظف هستند حداقل به مدت ۶ ماه در صورت انتشار نسخه های بروزرسانی شده از محصول نیز نسخه به روزرسانی شده را در 3DFootPrint ارائه کنند و در صورت عدم بروزرسانی محصول، 3DFootPrint این حق را دارد تا وجوه پرداختی خریداران را مرجوع کرده و به ازای هر مورد مرجوعی، نسب به کسر سهم مشارکت خود از موجودی فروشنده نیز اقدام نماید.
  • تبصره: از اعلام درخواست قطع همکاری توسط فروشنده، کل موجودی حساب فروشنده برای مدت حداقل ۶ ماه مسدود می شود و پس از آن در صورتی که فروشنده قوانین مربوط به خاتمه همکاری را رعایت کرده باشد کلیه مبالغ موجود در حساب کاربری به حساب ایشان واریز می گردد. در صورتی‌که فروشنده در ارائه هریک از خدمات به خریداران کوتاهی کند یا خلاف قوانین عمل نماید، 3DFootPrint حق دارد موجودی حساب فروشنده را تا زمان رفع مشکلات مسدود ساخته و در صورت عدم همکاری مناسب علاوه بر عدم واریز موجودی، نسبت به دریافت خسارت وارده به 3DFootPrint و خریداران، از فروشنده غرامت دریافت کند.
  • تبصره: انجام هرگونه کارها و رفتارهای غیر حرفه ای توسط فروشندگان پس از قطع همکاری با 3DFootPrint جرم تلقی شده و هرگونه فعالیتی که به نوعی موجب سلب اعتماد کاربران از 3DFootPrint شود یا ایجاد هرگونه شایعه پراکنی و … جرم تلقی شده و 3DFootPrint می تواند در صورت مشاهده هریک از این موارد (حتی موارد جزئی) از فروشنده و فرد خاطی شکایت کرده و ادعای خسارت نماید.
 2. 3DFootPrint هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی فروشندگان از شرایط فروش نخواهد شد و تحریم یا عدم امکان تبادل ارز از موارد فورس ماژور برای فروشندگان و 3DFootPrint خواهد بود.
 3. 3DFootPrint در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی فروشنده مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.
 4. خدمات 3DFootPrint به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند به فروش رفتن محصول، تبلیغ محصول در سایر سایت های مرتبط با 3DFootPrint و یا معرفی محصول در سایر سایت ها ارائه نمی شود. همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای 3DFootPrint که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار بوده و 3DFootPrint هیچگونه خسارتی بابت عملکرد محصولات ارائه شده به هر نحو نمی پردازد. 3DFootPrint تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن اطلاعات سایت شما) نخواهد بود.
 5. سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به فروشنده برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه یک بار خرید محصول مطابق با قیمت مندرج در 3DFootPrint بوده و 3DFootPrint هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.
  • در صورت بروز مشکلات غیرقابل شناسایی یا مشکلات فنی، 3DFootPrint نهایت تلاش خود را برای رفع مشکل در اسرع وقت و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد داد. در این میان چنانچه بخشی از اطلاعات محصولات یا فروشندگان در اختیار افراد سودجو قرار گیرد، باتوجه به بروز مشکل خارج از اختیارات 3DFootPrint ، فروشنده حق اعتراض ندارد و 3DFootPrint به نمایندگی از فروشندگان نهایت تلاش خود را برای بازپس‌گیری حقوق و خسارت احتمالی وارده به فروشندگان را از جانب افراد سودجو به انجام خواهد رساند. قابل ذکر است در شرایط بروز مشکلات، رفع مشکل و مسدود سازی دسترسی افراد سودجو در اولین اولویت کاری قرار دارد.
 6. تغییرات توافقنامه: توافقنامه فروش محصول در 3DFootPrint تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه 3DFootPrint و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، 3DFootPrint حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت 3DFootPrint در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا 3DFootPrint مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و فروشنده می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت 3DFootPrint کنترل نماید.
 7. فروشنده ضمن امضای تمام صفحات این قرارداد، موظف است همواره از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت 3DFootPrint ، تغییرات احتمالی و الحاقیه های آتی را رصد کرده و در صورت عدم موافقت با هریک از تغییرات توافقنامه (حداکثر تا ۲۴ ساعت) درخواست خود را مبنی بر قطع همکاری برای 3DFootPrint ارسال کند و عدم انجام این کار پس از ۲۴ ساعت به منزله قبول کلیه مفاد و تغییرات است.
 • حل اختلاف
 1. تمامی دعاوی و ابهامات و اختلافات و یا تفسیر که در ارتباط با موضوع قرارداد و انجام وظایف مطرح می‌شود و طرفین نتوانند موضوع را ظرف مدت ۳۰ روز کاری از زمان طرح حل‌وفصل کنند، موضوع به موسسه حقوقی صفیرعدالت ارجاع داده خواهد شد. داور نظر خود را بر اساس این قرارداد و اسناد ضمیمه و قوانین موضوعه صادر خواهد نمود، رای داور قطعی و لازم الاجرا خواهد بود.