فرآیند سفارش طراحی

a

تکمیل فرم سفارش

b

تائید سفارش و تماس

c

پرداخت هزینه

d

دریافت سفارش

از دیرباز رویای مدیران 3dfootprint ایجاد پایگاه دانشی برای طراحی ساده مدارات الکترونیکی و دسترسی سریع به نمای فنی قطعات بوده است، از این رو همواره تلاش ما در سایت 3dfootprint.ir طراحی و گردآوری انواع شماتیک و فوت پرینت است، با این حال با توجه به گستره وسیع قطعات، ممکن است برخی قطعات مورد نیاز شما در بانک اطلاعاتی پایگاه فوت پرینت و شماتیک ایران (3dfootprint.ir) موجود نباشد.

جای نگرانی نیست، شما می توانید به سادگی درخواست طراحی شماتیک و فوت پرینت خود را ثبت نمایید و شمای فنی معتبر و استاندارد را از ما دریافت کنید.

قوانین سفارش طراحی

 1. درخواست‎هایی معتبر خواهند بود که اطلاعات تماس دقیق و معتبری داشته باشند.
 2. قبل از درخواست طراحی فوت پرینت خواهشمند است با دقت نسبت به جستجو قطعه مدنظر خود در سایت اقدام نمایید.
 3. اعضا ویژه سایت با توجه به سطح کاربری خود می توانند از 3 الی 10 درخواست فوری در هر ماه برخوردار شوند.
 4. سایر کاربران سایت که هنوز به عضویت ویژه سایت در نیامده اند، می توانند صرفا با ارائه اطلاعات تماس معتبر خود از یک درخواست طراحی رایگان به صورت هدیه استفاده نمایند.
 5. صرفاً درخواست‎های کاربران دارای عضویت ویژه ، فوری (کمتر از 24 ساعت) تلقی شده و درخواست هایی که از سمت کاربران مهمان (کاربران بدون عضویت ویژه) ارائه می شود با توجه به حجم بالای درخواستها ممکن است بیش از 24 ساعت زمان ببرد.
 6. درخواست طراحی متعدد امکان پذیر است، ولی منوط به پرداخت هزینه می باشد که بعد از ارسال سفارش، زمان بندی و هزینه کلی تخمین زده شده و با شما تماس خواهیم گرفت، بدهی است شروع طراحی و زمان بندی تحویل منوط به تسویه حساب است.
 7. پس از سفارش و پرداخت هزینه می توانید برای جزییات بیشتر از طریق تماس تلفنی یا پشتیبانی آنلاین سایت در قسمت پایین سمت راست صفحه با پشتیبان ما صحبت کرده و جزییات را به صورت دقیق ارایه دهید.
 8. باید تمامی اطلاعات و مصالح لازم جهت آشنایی و انجام طراحی را در اختیار ما قراردهد.
 9. پس از تایید طراحی هر گونه تغییری ملزم به پرداخت هزینه های خود است.
 10. در صورت لغو سفارش طراحی حق الزحمه فنی طراحی به جهت صرف زمان طراح، در هر مرحله ای و به هر دلیلی باید توسط سفارش دهنده پرداخت گردد.
 11. طراح متعهد است شماتیک، فوت‌پرینت و در صورت امکان نمای سه بعدی قطعه را با توجه به استانداردهای موجود و مطابق با دیتاشیت قطعه به سفارش دهنده تحویل دهد.
 12. همواره مالکیت مادی و معنوی شماتیک،فوت پرینت و فایلهای 3D طراحی شده توسط 3DFootprint متعلق به پایگاه شماتیک و فوت پرینت ایران است.
 13. کلیه فایل های طراحی رایگان و غیر رایگان، حق انتقال به غیر را نداشته و شرعاً و قانوناً فقط سفارش دهنده حق استفاده از آن را دارد.

فرم سفارش طراحی

 • اسم و یا پارت نامبر دقیق قطعه را در اینجا وارد کنید.
 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.