چرا خرید کنیم؟

کاربران بسیار زیادی هستند که زمان کافی برای طراحی یک مدارچاپی استاندارد ندارد و به استفاده از کتابخانه‌ها و طراحی‌های آماده نامطمئن در سطح اینترنت روی می‌آورند.

طراحی پیچیده ترین مدارات در کمترین زمان و هزینه، آیا ممکن است؟

آری 3DFootPrint نیز برای همین کاربران طراحی شده است و به شما این امکان را می‌دهد تا به پایگاه دانش عظیمی از طراحی حرفه‌ای مدارات الکترونیک و مجموعه‌ای گسترده از کتابخانه‌های از پیش آماده شده نظیر شماتیک و فوت‌پرینت قطعات به همراه نمای 3D آنها و سایر محتوای موردنیاز برای انجام هرچه بهتر این کار دسترسی داشته باشید، و با وجود پشتیبانی فنی به ما دلگرم باشید.

دیگر مزایای پایگاه شماتیک و فوت‌پرینت ایران (3DFootPrint.ir):

 • ارزیابی دقیق کتابخانه ها
 • ارائه شماتیک و فوت پرینت مبتنی بر استاندارد
 • تضمین اصالت طراحی و دقت اندازه گیری
 • آکادمی آموزش و پشتیبانی
 • قبول درخواست طراحی فوری
 • سازگاری با اکثر شرکتهای تولید کننده قطعات
 • سازگاری با اکثر شرکتهای تولید کننده خطوط مونتاژ
 • دسترسی دائم به فایل محصول
 • ارزیابی و نظارت پیوسته بر عملکرد فروشندگان
 • بهبود و توسعه سیستم متناسب با نیازهای کاربران
 • ارائه آخرین نسخه معتبر نرم افزارهای طراحی

چگونه خرید کنیم؟

برای خرید از 3DFootPrint تنها کاری که باید انجام دهید این است که در سایت ثبت نام کنید و پس از ورود به حساب کاربری خود از قسمت جستجو، قطعه خود را سرچ کنید و یا از فهرست طبقه بندی شده محصولات، قطعه مورد نظر خود را پیدا کنید. سپس با کلیک بروی لینک خرید فوت‌پرینت قطعه، آن محصول را به سبد خرید خود افزوده و پس از طی مراحل پرداخت، فایل دانلودی را در پنل کاربری خود مشاهده و محصولتان را دریافت کنید.

لازم به ذکر است شما می توانید با خرید اشتراک ویژه به رایگان همه محصولات ما را دانلود کنید؛ برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید…

قوانین خرید

ضمن تشکر از شما کاربر عزیز برای بازدید و انتخاب 3DFootPrint به عنوان پایگاه دانش خودتون در حوزه طراحی مدارچاپی و آلتیوم، مقدم شما را به پاتوق طراحان آلتیوم خوش آمد می‌گوییم.

اطلاعات پیش نیاز:

الف) پایگاه شماتیک و فوت‌پرینت ایران اگرچه خود منبع هزاران شماتیک و فوت‌پرینت سه بعدی و استاندارد است، اما با توجه به گستره وسیع قطعات و المان‌های موجود در صنعت الکترونیک این امکان فراهم است که اعضای ویژه سایت پنل فروشندگی دریافت کنند و محصولات نرم افزاری خود را نظیر کتابخانه انواع قطعات به فروش برسانند.
ب) دپارتمان طراحی 3DFootPrint اولین و بزرگترین فروشنده رسمی این بنگاه اقتصادی است. 

در ادامه توجه شما را به مجموعه قوانین خریداران جلب می نماییم:

 1. سوالات پیش از خرید را حتما در دیدگاه های همان محصول مطرح کنید.
 2. حق ورود همزمان به یک اکانت از چند IP برای خریدار وجود ندارد. چرا که مشخص می شود یک کاربر، اکانت خود را با چندین نفر به اشتراک گذاشته است، در صورت اثبات این موضوع بدون اخطار قبلی اکانت کاربری مسدود و حق سلب امتیاز اشتراک ویژه و شکایت از کاربر برای 3DFootPrint محفوظ است.
 3. شرعاً و قانوناً یک مشتری به عنوان یک طراح صرفاً مجوز استفاده از داده‌های این مجموعه را در طرحهای تجاری خویش دارد؛ لذا حق انتشار و انتقال به غیر را ندارد.
 4. درخواست های پشتیبانی برای محصول خریداری شده صرفا می بایست توسط سیستم پشتیبانی به ثبت برسد.
 5. پشتیبانی محصولات خریداری شده برای اعضای عادی صرفا توسط فروشندگان انجام خواهد شد و 3DFootPrint هیچگونه مسولیتی در قبال ارائه پشتیبانی برای محصول ندارد، بدیهی است اعضای ویژه سایت همواره از پشتیبانی 3DFootPrint برخوردار هستند.
 6. اگرچه طراحی ها استاندارد است ولی از آنجا که قطعات متنوع هستند مسئولیت تطابق قطعه و فوت‌پرینت آن به عهده ی مشتری است.
 7. پیش از خرید حتما به کیفیت محصول، نظر سایر خریداران، دیدگاه های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران، پیش نمایش نمای 3D، توضیحات محصول و … دقت فرمایید.
 8. امکان رایگان نبودن برخی محصولات خاص و باارزش برای اعضای ویژه وجود دارد، البته بدیهی است این محصولات با تخفیف به اعضای ویژه ارائه خواهند شد.
 9. امکان بازگشت وجه محصولات خریداری شده یا بسته های عضویت ویژه به هیچ وجه وجود ندارد. پیش از اجرای هرگونه عملیات مالی تصمیم بگیرید.
 10. محصول معیوب و همچنین محصولی که دارای خطا باشد پس از تایید کارشناسان 3DFootPrint به رایگان برای مشتری توسط فروشنده اصلاح خواهد شد، و در صورت عدم رفع مشکل توسط فروشنده، ضمن برخورد با فروشنده مسئولیت رفع مشکل خریدار برعهده 3DFootPrint خواهد بود.
 11. تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد مارکت های دیگر و توهین به افراد دیگر در دیدگاه و تیکت پشتیبانی بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن اکانت کاربری خواهد شد و ضمن سلب امتیاز اشتراک ویژه موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می شود.
 12. فروش و پخش محصولات، در سایر مارکت ها و سایت ها ممنوع است و در صورتی که ثابت شود محصول خریداری شده، توسط شما در سایر سایت ها و شبکه های اجتماعی به فروش رفته یا به صورت رایگان در اختیار سایر کاربران قرار داده شده است و یا حتی مشخص شود کاربر با خرید یک نسخه، روی چندین سایت به استفاده از محصول می پردازد، 3DFootPrint این حق را دارد تا به نمایندگی از فروشنده محصول و در راستای حمایت از حقوق فروشندگان، دسترسی شما به نسخه های آتی محصول خریداری شده را متوقف و در صورت تکرار این عمل، حساب کاربری شما را مسدود کند.
 13. 3DFootPrint هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، فیلترینگ، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد.
 14. با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت 3DFootPrint ، خریدار مواد توافقنامه و ضوابط 3DFootPrint را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.
 15. 3DFootPrint تحت هیچ شرایطی مسئول طراحی کاربر نمی باشد.
 16. تغییرات توافقنامه: توافقنامه استفاده از خدمات 3DFootPrint تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر و از آنجا که امکان تغییر این قوانین و توافقات وجود دارد، 3DFootPrint حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق همین لینک در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا 3DFootPrint مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت 3DFootPrint کنترل نماید.